Sesje wyjazdowe

Dla osób z Krosna, Jasła, Rzeszowa proponujemy całodniowe spotkania w Iwli, w Beskidzie Niskim.

Sesje wyjazdowe umożliwiają szybszą i głębszą pracę w związku, a co za tym idzie, uzyskanie wyraźnej zmiany w krótkim czasie. Zapraszamy do tego procesu jedną parę, dzięki czemu koncentrujemy się na konkretnych tematach i znajdowaniu najlepszych, najskuteczniej  działających sposobów na satysfakcjonujące bycie razem.

Pobyt poza miejscem stałego zamieszkania, w którym królują stare przyzwyczajenia, daje szansę na spojrzenie z innej strony i wypracowanie nowych podejść i reakcji.

Podczas takiego spotkania możecie

  • przyjrzeć się zasadom, wg których funkcjonuje wasz związek
  • określić co daje wam bycie razem i czego od siebie potrzebujecie
  • zlokalizować i nazwać niszczące schematy
  • ustalić co wspiera wasz związek, a co prowadzi do zamierania więzi
  • wypracować nowe sposoby radzenia sobie z konfliktami
  • zbudować sposoby postępowania w kwestiach najbardziej zaognionych

Bliskość natury umożliwia spacery sprzyjające refleksji. Codzienne prace związane z życiem na wsi tworzą nowe tło wzajemnych kontaktów. Wspólne robienie przetworów, czy rąbanie drewna staje

Dom na Helenówce
Helenówka, Beskid Niski

się odpowiednikiem „rozmów przy darciu pierza”.

Nie ważne, czy pochodzicie z rodzin o różnych poziomach zamożności, różnych systemach wartości, jesteście wyznawcami różnych religii, macie inne kolory skóry, tę samą płeć, pochodzicie z odmiennych kultur – w każdym przypadku komunikacja jest podstawą pokojowego współistnienia.

Jeśli byliście u nas – podzielcie się refleksjami. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co sądzą ci, którzy z nami pracowali, zajrzyjcie tutaj.